Biyografi

1979 yılında Eskişehir'de doğan sanatçı ilkokul yıllarında okul korosunda yer almış, o dönemlerde özel olarak bağlama kursu eğitimi de almıştır.Ortaokul yıllarında ayağından geçirdiği ameliyattan sonra hasta yatağında sıkılmaması amacıyla babasının aldığı org ile kendi kendine org çalmayı öğrendi. Bu yeteneği Zaman'la çevresinde duyulmaya başlandı ve birçok düğünde müzik gruplarında klavyeci olarak yer aldı. 

Lise yıllarında ilk parasını kazanmaya başlayan sanatçı klavyedeki başarısını kardeşine de kazandırdı. Daha sonra kendi sesinin farkına varan sanatçı sahne deneyimini arttırdıkça solistliğe başladı. Bu başarısı Eskişehir'deki yerel tv kanallarında yapımcılık ve sunuculuk kapılarını açtı. Gün geçtikçe yaşamış olduğu şehirde tanınan ve sevilen bir sanatçı oldu. Hayran kitlesinin artması ile ilk albümü olan "Aşkın Beş Etmez" adlı albüme kendi besteleri ile süsleyerek müzik piyasasına başarılı şekilde adım atar.

Artık dönülmez bir yoldadır. Radyolarda istek almaya başlamış şarkıları dilden dile dolaşmaktadır. Bu başarısı Eskişehir’de bir prodüktörün dikkatini çeker ve ikinci albümü olan "Unut Desem" albümünün çıkmasına vesile olur. Artık sadece Eskişehir değil tüm Türkiye ve Avrupa ülkelerinde dinlenilen ve sevilen sanatçı haline gelmiştir. Birçok konser ve organizasyonda yer alan başarılı sanatçı Albümündeki söz ve müziği kendine ait olan "Canom" şarkısı ile tüm aşıklara ilham olmuştur. Bu albümünden sonra gerek yurt içi gerek yurt dışı konser yoğunluğundan dolayı 2015 yılına kadar albümlere ara vermiştir. 2015 yılında ‘Alayına gider ‘ albümü ile hayranları ile tekrar buluşmuştur. 

Tüm müzik marketlerde yer alan albümündeki şarkıların hepsinin söz ve müziği kendisine aittir. Kendini Ankaralı olarak hisseden sanatçı 2016 yılında Ankara'nın sevilen oyun havası sanatçısı Oğuz Yılmaz ile Ankara'dan Gitmem lazım adlı single parçayı kliplendirmiştir. Evli ve bir erkek çocuk babası olan sanatçı sanat hayatına Ankara'da devam etmektedir.